Dzieci też noszą koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe

Nikt chyba nie zaprzeczy, że koszulki z nadrukiem to długofalowa i skuteczna kampania reklamowa. Siła oddziaływania tego produktu jest duża, ponieważ koszulki promują firmę w różnych miejscach i na rozmaitych wydarzeniach. Napis na t-shircie jest widoczny i czytelny. Umieszczony zarówno z przodu, jak i z tyłu, będzie działał z podwójną siłą. Koszulkę reklamową może mieć na sobie i osoba dorosła, i dziecko. No właśnie, jakie koszulki podarować dzieciom, by czuły się w nich modnie, swobodnie i żeby w ogóle chciały je nosić.

Grafika i kolory

Dzieci to wymagająca grupa konsumencka. Nie nałożą na siebie niczego, co może być, mówiąc ich językiem, „obciachowe”. Dziecko będzie uwielbiało koszulkę od Ciebie jeśli będzie spełniała kilka warunków. Przed wszystkim powinna być oryginalna. Dzieci lubią być w centrum uwagi, często chcą zaimponować rówieśnikom, a te starsze, potrzebują wyrazić to, co czują. A więc wybierajmy koszulki reklamowe z ciekawym nadrukiem. Dobrze, jeśli napis będzie śmieszny. Bo skoro koszulka zabawna, to i właściciel jest fajny, na pewno ma poczucie humoru. Kolory powinny być uniwersalne, ale również dostosowane do grupy wiekowej. Młodsze dzieci będą zadowolone z koszulek w kolorze czerwonym, niebieskim, fioletowym, zielonym. Te starsze preferują raczej szare, brązowe i czarne barwy.

Wymiary

Zanim dokonamy zakupu, zapoznajmy się z tabelą rozmiarów dziecięcych. Koszulki reklamowe dla dziewczynek różnią się wymiarami od tych dla chłopców, choć rozmiar jest ten sam. Pod uwagę należy brać obwód klatki piersiowej, obwód w pasie, wzrost i rozmiar kołnierzyka. Pamiętajmy, że małe dzieci szybko rosną, warto więc rozważyć zakup koszulek o rozmiar większych.

Gramatura

Gramatura to najprościej mówiąc ciężar i grubość tkaniny, z której uszyty jest t-shirt. Grubsze nie znaczy lepsze. Zdarza się bowiem, że koszulka reklamowa o gramaturze 170 g/m2 jest trwalsza i nie niszczy się tak szybko, jak koszulka o gramaturze 190g/m2. Na co więc zwracać uwagę, wybierając Koszulki reklamowe? Ważny jest rodzaj bawełny z którego wykonany jest t-shirt, typ splotu i rodzaj szwów (wytrzymalsze są te zagęszczone). I z tą wiedzą udajmy się na zakupy…